کسب در آمد عالی

کسب درآمد عالی

در آمد در منزل

روی عکس کلیک کنید

کسب در آمد در منزل با روزی یک ساعت در روز در آمد 600 هزار تومانی داشته باشید

چطور می توانید درآمد داشته باشید ؟!! دو روش کسب درآمد :

 1. روش اول) تبلیغ و فروش مستقیم محصولات  و گرفتن پورسانت از هر فروش در فضای اینترنت
      مراحل :
   عضویت در سیستم کسب درآمد
  مطالعه روشهای تبلیغ ارائه شده در پنل کاربریتان
  خرید محصولات فروتل توسط مشتریان از طریق لینک متعلق به شما که در پنل کاربریان قرار دارد
  واریز پورسانت به حساب بانکی شما دو بار در ماه (کلیه تراکنش ها و خریدهای مشتریان که از طریق لینک شما انجام گرفته باشد در پنل کاربریتان قابل رهگیری می باشد و امکانات کاملی برای کنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است)

 2. روش دوم) درآمد از طریق جذب فروشنده و استفاده از مشوقها و پاداشها
روشهای فوق به صورت کلی بیان گردید و برای اطلاع از جزئیات بایستی عضو سیستم شده و بخش های مختلف پنل کاربریتان را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.

روشهایی که شما می توانید از هر کدام از آنها به تنهایی و یا با هم برای تبلیغات و بازاریابی و کسب درآمد استفاده نمائید به شرح زیر است :
تبلیغ محصولات یا خدمات در سایت و یا وبلاگ خودتان (دانش فنی زیادی لازم ندارد و ما به شما در این زمینه کمک می کنیم) یا تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو و گوگل و سایتهای متنوع اینترنتی مشابه ایستگاه و غیره ، تبلیغات در اتاقهای چت یاهو و غیره ، تبلیغات به وسیله بازاریابی در سطح شهر ، تبلیغات تلفنی ، استفاده از پوستر و بروشور و یا هر روش دیگر که خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید و یا هر روش تبلیغی که ابداع کنید و ما هم در پیشرفت کارتان به شما کمک می کنیم.

نکات مهم در تکمیل فرم ثیت نام در سیستم کسب درآمد:

1) شماره حساب بانکی شما حتماً سیبای ملی یا سپهر صادرات باشد و در صورت امکان شماره 16 رقمی کارت را نیز برای واریز کارت به کارت وارد نمائید. اگر کارت سیبا یا سپهر ندارید لطفاً جهت افتتاح حساب اقدام نمائید تا واریزیها برای شما سریعتر انجام گیرد.
2) پس از پایان عضویت ، حساب شما بلافاصله فعال می شود و ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می شود، لطفاً قسمت Bulk ایمیل خود را نیز ملاحظه کنید چون احتمال دارد ایمیل فعال سازی به این قسمت برود.
3) پس از اتمام عضویت شما می توانید وارد پنل خود شده و کسب درآمد خود را آغاز نمائید.

کار با اینترنت و کار در منزل ، تجارت برتر ، کسب درآمد بدون سرمایه گذاری

/ 0 نظر / 9 بازدید